UBYTOVÁNÍ NA HŘIŠTI
Jsme levné ubytování nacházející se 500 metrů od historického centra Českého Krumlova. 

O nás

Poskytujeme ubytovací služby až pro 27 osob v 9 útulných pokojích, které prošly rekonstrukcí.

Nacházíme se v areálu fotbalového klubu FK Slavoj Český Krumlov (vhodné pro sportovní soustředění klubů, dokážeme zajistit odpovídající pronájem sportovišť).

V okolí 500 metrů od ubytovny se nachází krytý plavecký bazén, sportovní hala, tenisové kurty (venkovní i kryté), zimní stadion, volejbalové kurty na beach i klasický volejbal, nohejbalové kurty, atletická dráha a fotbalové hřiště s přírodní i umělou trávou. 


Dále se nacházíme 500 metrů od historického centra města Český Krumlov, které je zapsáno od r. 1992 v seznamu světového dědictví UNESCO. Legendární otáčivé hlediště a Hrad a zámek Český Krumlov se též nachází v nedaleké blízkosti. V poměrně krátké vzdálenosti od ubytování se nacházejí také Klaštery Český Krumlov, které byly znovu otevřeny po několika letech v roce 2015 a mají velký turistický úspěch. Pořádá se zde mnoho hudebních, divadelních a řemeslných akcí, které nemůžete propásnout!

Centrem Českého Krumlova se v krásném esíčku line řeka Vltava, která je nejdelší řekou u nás! V letním období řeka láka tisíce vodních nadšenců, kteří ji sjíždí na raftech a kánojích a při tom se kochají krásami Českého Krumlova.


Ubytování se nachází ve druhém poschodí sídla fotbalového klubu. V přízemí budovy je příjemná hospůdka s 30ti místy uvnitř a 30ti místy na venkovní terase, ve které Vám nabídnou něco malého k snědku, v letních dnech každý den jedno až dvě hotová jídla. K pití Vám nabídnou tři druhy čepovaného piva (Plzeňský Prazdroj 12°, Velkopopovický Kozel 11°, a Rakovnický Bakalář 10°), točenou malinovou limonádu a ostatní nápoje dle nabídky.

V každém pokoji naleznete vlastní sociální zařízení (wc, umyvadlo, sprchový kout), šatní skříň a tři postele s kvalitními zdravotními matracemi. Na každém pokoji je k dispozici volné připojení k WiFi. Foto k nahlednutí zde.

PARKOVÁNÍ V AREÁLU FK ZDARMA!

Kontaktní formulář

Zde se můžete dotázat na obsazenost ubytování.